Uszkodzenie matrycy w laptopie? Skontaktuj się z nami – szybko i sprawnie usuniemy tę usterkę!

Współcześnie produkowane laptopy są tak delikatne, że wystarczy nawet chwila nieuwagi, by zupełnie nieświadomie spowodować poważne uszkodzenie. Jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenie elementów każdego komputera jest matryca.

Jak rozpoznać uszkodzenie matrycy?
Problem z matrycą w laptopie może objawiać się na wiele różnych sposobów. Oto kilka z nich:

  • na ekranie pojawiają się plamy/ kropki/czarne paski,
  • ekran zaczyna migotać lub całkiem gaśnie,
  • kolory tracą swą barwę
  • pojawiają się inne problemy z działaniem ekranu

Jeżeli zauważyłeś któryś z wyżej wymienionych objawów w swoim komputerze nie czekaj – wymienimy matrycę w Lublinie przy Fantastycznej 8/1A (dzielnica Czuby).

Bezpłatnie zdiagnozujemy problem z matrycą w Twoim komputerze i zaproponujemy odpowiednie działania – wymianę matrycy bądź jej naprawę (o ile będzie możliwa).

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

1. Profesjonalizm
Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży IT. Dokonamy fachowych napraw wszelkich uszkodzeń Twojego komputera, laptopa bądź tabletu.

2. Pewność ceny
Przed rozpoczęciem prac poinformujemy Cię o całkowitym koszcie napraw – a jeżeli okazałoby się że cena wzrośnie z powodu uszkodzeń niewidocznych gołym okiem, rzetelnie poinformujemy Cię o tym – nie podwyższymy kosztorysu bez Twojej zgody!

3. Krótkie terminy realizacji

Wymiana matrycy w lubelskim Fantastyczna Serwis nie potrwa długo – wszystkie czynności wykonujemy na miejscu!

Zadzwoń do nas i otrzymaj bezpłatną wycenę zakresu napraw – sam decydujesz, czy potrzebna jest wymiana matrycy czy może również inne czynności usprawniające komputer. Zapraszamy do naszego serwisu – Lublin, ul. Fantastyczna 8/1A.

Upadł ci laptop i matryca nie działa? zadzwoń, wymienimy!