Znaczny odsetek zgłaszających się do nas klientów to osoby, których urządzenia uległy zawirusowaniu. Z reguły problemu nie diagnozuje się odpowiednio wcześnie, przez co narasta on, w konsekwencji doprowadzając do awarii.

Momentem krytycznym jest zazwyczaj ten, gdy komputer działa bardzo wolno, nieustannie zawiesza się lub nie uruchamia w ogóle. Wtedy niezbędna okazuje się interwencja specjalisty, który przeprowadzi usuwanie wirusów.

W przypadku zainfekowania komputera istnieje zagrożenie nie tylko utraty, ale też wycieku ważnych, poufnych informacji przechowywanych na dysku. Przechwycone w ten sposób dane mogą posłużyć przestępcom internetowym, konkurentom w biznesie i innym niepowołanym osobom, które zechcą zaszkodzić naszym interesom czy wizerunkowi.

Najczęściej rekomendujemy, by niezwłocznie udać się do profesjonalnego centrum serwisowego. Specjaliści usuną groźne pliki, przeprowadzą czyszczenie komputera, dobiorą i zaproponują najlepszy program antywirusowy. W Fantastyczna Serwis przeprowadzamy te czynności sprawnie, rzetelnie i solidnie. Każdą z tych operacji jesteśmy w stanie wykonać szybko, skutecznie i profesjonalnie. Dodatkowo za zdiagnozowanie problemu nie zapłacicie ani złotówki. Zapraszamy do naszej siedziby w Lublinie.

Usuwanie wirusów

Ocena 4,78/5 na podstawie 97 opinii

Komputer zwolnił? zadzwoń, przyśpieszymy go!