Na polskim rynku niekwestionowanym i bezsprzecznym zwycięzcą, jeśli chodzi o systemy operacyjne zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i laptopach pozostaje Windows. Niestety ten potężny lider ma jedną wadę. Choć jest tak chętnie używany – już po niedługim czasie od pierwszego uruchomienia zaczyna wyraźnie zwalniać i „zapycha się”. Oporna praca systemu irytuje i utrudnia wykonywanie nawet podstawowych czynności.
Sporo zdesperowanych w swojej bezsilności użytkowników zgłasza się do naszego serwisu w Lublinie, szukając pomocy. Zazwyczaj wcześniej chwytają się domowych sposobów i ogólnie dostępnych narzędzi przeznaczonych do czyszczenia systemu. Niestety nie dają one spodziewanych rezultatów i wtedy okazuje się, że należy przeprowadzić reinstalację Windows’a.
Tę kwestię najlepiej powierzyć fachowcom z profesjonalnego serwisu komputerowego. Użytkownik, który wcześniej nie podejmował się takiego zadania, niechybnie utknie już na samym początku procesu. Jeśli nawet za sprawą wskazówek znalezionych w sieci uda mu się pomyślnie wykonać reinstalację Windows’a, to najpewniej po zakończeniu całej operacji okaże się, że poszczególne urządzenia nie działają, nie mają niezbędnych sterowników albo ważne dane nie zostały odpowiednio wcześniej zabezpieczone we właściwy sposób.
Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, reinstalacja systemu Windows wcale nie jest najprostszym zagadnieniem. Nie dość, że trzeba pamiętać o wszystkich najdrobniejszych szczegółach i wypełniać je skrupulatnie, krok po kroku, to na dodatek nawet niewielka pomyłka może sprawić, że nasz komputer zostanie unieruchomiony na dobre. Dlatego lepiej nie ryzykować i skorzystać z profesjonalnej pomocy.

UTRACIŁEŚ DANE? ZADZWOŃ ODZYSKAMY JE!