Irytuje Cię zbyt wolne działanie Twojego komputera? Skontaktuj się z nami – szybko przywrócimy Twojemu komputerowi dawną sprawność!

Powody dla których komputer działa zbyt wolno mogą być naprawdę różne – począwszy od banalnych przyczyn w rodzaju błędnej konfiguracji systemu, aż po obecność szkodliwych dla działania komputera wirusów.

Jeżeli masz już dosyć zbyt powolnego komputera, koniecznie daj nam znać – zadzwoń lub odwiedź nasz serwis przy ulicy Fantastycznej 8/1A w Lublinie.

Jak przyspieszymy Twój komputer?

  • oczyścimy dysk ze zbędnych elementów spowalniających jego działanie.
  • dokonamy optymalizacji ustawień systemu, co pozwoli na szybsze uruchamianie się i zwiększy wydajność komputera
  • zaproponujemy poprawioną konfigurację sprzętu – pozwoli to na znaczne przyspieszenie działania systemu, bez konieczności wydawania pieniędzy na zakup nowego komputera!

Przyspiesz działanie komputera w Lublinie w siedzibie serwisu przy ulicy Fantastycznej 8/1A.
Dlaczego warto nam zaufać?

  • ponad 5 lat doświadczenia w branży,
  • zapewniamy gwarancję na wykonane czynności,
  • jesteśmy zespołem doświadczonych informatyków o wysokich kwalifikacjach,
  • nieustannie poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie serwisowania komputerów,
  • działamy uczciwie – przedstawiamy pełny kosztorys przed rozpoczęciem prac – nie wykonujemy żadnych działań bez Twojej zgody!

Zapraszamy do nas – sama wizyta nic nie kosztuje! W naszym serwisie zapewniamy bowiem całkowicie darmową diagnozę problemów – płacisz dopiero po zakończeniu działań z zakresu przyspieszenia działania systemu Twojego komputera!

Informatyzacja obejmuje coraz to nowe obszary i dziedziny działalności. Wykorzystują ją instytucje, korporacje, duże koncerny i firmy, ale też pojedyncze gospodarstwa domowe. Zmiany następują nieuchronnie i w szybkim tempie. Nie da się, ale też nie ma potrzeby ich cofać, gdyż tak naprawdę niosą ze sobą wiele korzyści, między innymi oszczędność miejsca i czasu. Łatwiej w ten sposób gromadzić i przechowywać dane, łatwiej też uzyskać do nich dostęp. Zajmują mniej miejsca, a wyszukiwanie konkretnej informacji zajmuje chwilę.

Zagrożenia, jakie niesie cyfryzacja, wiążą się przede wszystkim z awaryjnością sprzętu komputerowego. Niestety łączy się też z tym ewentualność utraty danych. Tymczasem zawodność urządzeń elektronicznych wzrasta. Psują się zupełnie nowe komputery, mało eksploatowane, użytkowane sporadycznie i w odpowiedni sposób. Na bezpieczeństwo danych wpływ mają również uszkodzenia mechaniczne związane np. z przenoszeniem czy ogólnie użytkowaniem. Zdarzają się klienci, którzy usunęli dane przypadkowo, w czasie czyszczenia lub formatowania.

Na dyskach i innych nośnikach przechowujemy istotne dokumenty, pliki, zdjęcia. Niektóre są ważne ze względów formalnych (listy i ponaglenia z urzędów, instytucji, oficjalne pisma), pozostałe – z sentymentalnych, przywołujących wspomnienia (albumy ze starymi, rodzinnymi fotografiami). Szczególnym przypadkiem są informacje archiwizowane w zakładach pracy, przedsiębiorstwach, instytucjach państwowych. Od nich zależą nieraz losy całej firmy, resortu lub państwa. Są wśród nich informacje poufne, dane wrażliwe lub objęte tajemnicą. Ich strata wiąże się z kłopotami, nieprzyjemnościami na polu prywatnym lub zawodowym.

Zatrudniamy kompetentnych pracowników, dzięki czemu możemy efektywnie i bardzo szybko odzyskiwać skasowane dane z pendrive’ów, laptopów, kart pamięci, komputerów, płyt CD i DVD. Działamy na obszarze Lublina i okolic. Jako specjaliści związani z branżą technologii komputerowych rozumiemy, że utrata danych najczęściej następuje nagle i bez uprzedzenia. Awaria uniemożliwia dalsze działanie, a często unicestwia dotychczasową pracę. By odzyskać utracone pliki i przywrócić prawidłowe funkcjonowanie sprzętu, warto poprosić o pomoc fachowców. Tym bardziej, że u nas rozpoznanie awarii i wycena naprawy nic nie kosztuje. Od ręki sprawdzimy usterkę i poinformujemy Cię o związanych z nią kosztach.

Odzyskiwanie danych

Ocena 4,66/5 na podstawie 7 opinii

Komputer zwolnił? zadzwoń, przyśpieszymy go!