Istotne informacje ulegają skasowaniu w różnych okolicznościach. Czasami dochodzi do tego przez przypadek lub roztargnienie. Bywamy nieostrożni, nieuważni.

Podejmujemy się samodzielnego formatowania dysku, podczas gdy nie dysponujemy wystarczającymi umiejętnościami. Najczęściej właśnie wtedy zdarza się nam skasować istotne pliki i dane. Niekiedy powierzamy nasz sprzęt niewłaściwym osobom, niekompetentnym serwisantom, informatykom-amatorom, którzy starają się usunąć awarię, a tymczasem, zamiast naprawić, psują. Kasują zawartość dysku albo nadpisują nowe informacje. Ktoś, kto nie posiada odpowiednich kompetencji i wiedzy nie będzie w stanie odzyskać danych. Dlatego najczęściej wymagana jest interwencja specjalisty.

Jako fachowcy z wieloletnim doświadczeniem umiemy błyskawicznie odzyskać utracone pliki Zapisywane informacje nie znikają bezpowrotnie – każda pozostawia jakiś ślad. Podczas pracy skanujemy dysk, lokalizujemy foldery, katalogi, pliki, i przywracamy je. Dysponujemy światowej klasy sprzętem serwisowym. Dzięki temu skomplikowany proces przebiega szybko, efektywnie i bez problemów. Nasze centrum serwisowe znajduje się w Lublinie.

Zgłaszającym się do nas klientom proponujemy robienie kopii zapasowych. Takie postępowanie jest w stanie uchronić Państwa przed przykrymi następstwami utraty danych. Wykonywanie kopii najważniejszych danych zabezpiecza przed kosztami związanymi z naprawą oraz kolejną ingerencją specjalistów.

Serwisujemy laptopy, komputery stacjonarne, tablety i inne urządzenia. Zadzwoń lub przyjedź do nas, nasza siedziba znajduje się przy ul. Fantastycznej 8/1a w Lublinie.

Chcesz odzyskać swoje dane z laptopa? Zadzwoń do nas!