Utraciłeś wszystkie ważne e-maile i teraz nie wiesz co zrobić? Zgłoś się do nas – odzyskamy Twoją pocztę internetową!

Konto e-mail coraz częściej staje się miejscem, gdzie przechowujemy mnóstwo informacji czy plików. I nie są to już tylko i wyłącznie prywatne zdjęcia, video z wakacji czy prywatne e-maile – często na serwerach e-mail przechowujemy poufne informacje w rodzaju loginów czy haseł oraz dokumenty, których utrata powoduje niemały problem – informacje na poczcie wpływają na poprawne funkcjonowanie firmy!

Dlaczego zniknęły mi maile?

Przyczyn utraty poczty internetowej może być całkiem sporo. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

  • pomyłka użytkownika (nieopatrzne wykasowanie maili)
  • działanie programu antywirusowego,
  • działanie wirusa
  • błąd na serwerze e-mail

Straciłem pocztę – co robić?

Po pierwsze, skontaktuj się z nami! Szybko i sprawnie odzyskamy Twoje e-maile i pliki, niezależnie od tego z jakiego powodu je utraciłeś. Odzyskamy wszystkie Twoje e-maile – nie ma dla nas znaczenia klient poczty jakiego użytkujesz czy data przesłania e-maila z dokumentami.

Ostrzegamy – jeżeli utracisz swoje e-maile, nie próbuj odzyskiwać ich na własną rękę! I choć w Internecie znajdziesz porady na temat odzyskiwania poczty internetowej, to lepiej powierzyć to zadanie fachowcom – nieopatrzne działanie może doprowadzić do całkowitej utraty danych!

Powody dla których warto wybrać naszą ofertę

1. Ekspresowe odzyskanie maili. Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie dostęp do utraconych dokumentów czy wiadomości e-mail – odzyskamy je dla Ciebie w możliwie krótkim czasie.
2. Szybka wycena. W Serwisie Komputerowym Fantastyczna 8 od ręki otrzymasz rzetelną wycenę działań serwisowych. Działamy uczciwie – nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów czy sztucznego podwyższania cen, a wszystkie czynności jakie wykonaliśmy zostaną wyszczególnione na fakturze.

Odzyskiwanie poczty internetowej w Lublinie (ulica Fantastyczna 8/1A) to najniższe ceny i najlepsze warunki!

Utraciłeś wszystkie ważne e-maile? Zadzwoń odzyskamy je!