Pendrive to łatwo dostępny nośnik, który przydaje się, gdy potrzebujemy szybko przegrać lub przetransportować pliki. Ich główna zaleta to, że są tanie, dość pojemne, mają niewielki rozmiar i można je kupić niemal na każdym rogu.

Dzięki nim można przenosić dane wygodnie w torbie, plecaku, kurtce. Niestety pendrive’y należą do dość awaryjnych urządzeń. Bez trudu można je uszkodzić, zniszczyć lub zgnieść. Są małe, więc nieraz wpadają w różne szczeliny, niezauważone dostają się między lub – co gorsza – pod inne, znacznie większe i cięższe przedmioty. Noszone w teczkach, kieszeniach, dopinane jak breloki czy przywieszki obijają się i upadają. Często rzucamy nimi wraz z pękiem kluczy albo ciskamy na dno torby bez odpowiedniego zabezpieczenia – łatwo wtedy o uszkodzenie. Ponadto podłączamy je do różnych urządzeń, których nie sprawdzamy uprzednio w żaden sposób. Przez to narażone są na ataki wirusów. Zainfekowane urządzenie nie działa poprawnie, a pozornie bezpieczne dane ulegają zniszczeniu.

Jednak specjaliści potrafią odwrócić niekorzystny proces i odzyskać utracone dane. Informacje zostaną wówczas skopiowane na komputer i dzięki specjalnemu algorytmowi rozkodowane tak, by dało się je odczytać.

W naszym serwisie odzyskujemy dane utracone z pendrive’ów i innych nośników pamięci Flash. Posiadamy profesjonalny sprzęt i oprogramowanie pozwalające na sprawną i fachową realizację trudnego procesu odtwarzania plików. Zajmujemy się również archiwizacją danych. Pracujemy na terenie miasta Lublina.

Chcesz odzyskać swoje pliki z pendrive'a? Zadzwoń do nas!