Fenomen i niezwykła popularność laptopów wynika z ich mobilności. Ten niewątpliwy atut niesie jednocześnie rodzaj zagrożenia. Przenoszenia urządzenia bowiem stwarza ryzyko różnego rodzaju uszkodzeń mechanicznych, które zdarzają się znacznie częściej, niż w przypadku komputerów stacjonarnych, ustawianych z reguły w jednym wybranym miejscu i transportowanych sporadycznie podczas przeprowadzek czy przemeblowań.

Obicia, upadki ze znacznej wysokości, obtłuczenia przytrafiają się użytkownikom laptopów bezustannie.

Wielu nie wie, że nawet takie drobne uszkodzenia mogą negatywnie wpływać na działanie sprzętu i prowadzić do nieodwracalnych usterek. Do częstych awarii wykrywanych w laptopach należą te dotyczące dysków twardych. W ich następstwie dochodzi z kolei do utraty danych. Największą grupę klientów stanowią osoby zwracające się do nas właśnie z takim problemem.

Przyjmujemy zlecenia z Lublina i okolic. W naszym serwisie odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków twardych w komputerach stacjonarnych i laptopach. Wykonujemy kopie zapasowe. Mamy możliwość przegrywania danych z urządzeń funkcjonujących na dyskach SSD oraz archiwizowania danych.

Chcesz odzyskać swoje dane z laptopa? Zadzwoń do nas!