W kamerach, cyfrowych aparatach fotograficznych, nawigacjach samochodowych, telefonach, tabletach, odtwarzaczach MP3, konsolach, ramkach cyfrowych i innych stosowane są karty pamięci. Służą do przechowywania plików tekstowych, grafik, filmów, zdjęć oraz innych danych.

Mają niewielki rozmiar, są dość pojemne, ale przenoszone w niewłaściwy sposób łatwo mogą ulec uszkodzeniu. Czasami zawodzi też sprzęt. Usterka lub awaria wpływają na różne komponenty urządzenia, w tym także na kartę. Łatwo wtedy o stratę danych. Jednak takie zmiany nie muszą być nieodwracalne.

Zazwyczaj zwracamy uwagę naszym klientom na to, że samodzielne próby odzyskiwania plików, kończą się pogorszeniem stanu pierwotnego. Co więcej, często negatywnie odbijają się również na późniejszej procedurze odtwarzania informacji w profesjonalnym centrum serwisowym. Dlatego najlepiej już na samym początku zgłosić się do fachowców, oszczędzając sobie tym samym nerwów, kłopotów i kosztów.

Combo Security to zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Odzyskujemy dane z kart pamięci, ale też zajmujemy się naprawą oraz serwisem sprzętu elektronicznego: komputerów, laptopów, dysków SSD, pendrive’ów. Proponujemy też usługi, takie jak archiwizacja danych. U nas diagnostyka i wycena są zawsze bezpłatne!

Chcesz odzyskać swoje pliki z karty? Zadzwoń do nas!