POZNAJ NAS!

Istnieją 3 cechy
które odróżniają nas od konkurencji

1. Mamy doświadczenie

Wiedza, znajomość branży i doświadczenie to klucz do stworzenia firmy wyjątkowej, jedynej, niepowtarzalnej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w dziedzinie technologii informatycznych zmiany następują niezwykle szybko, a innowacyjne rozwiązania wprowadzane są co kilka miesięcy. By być na bieżąco, systematycznie śledzimy i wprowadzamy nowinki techniczne, inwestujemy w wysokiej klasy urządzenia oraz nowoczesny sprzęt umożliwiający naprawę uszkodzonych laptopów, tabletów, konserwację komputerów, a także skuteczne odzyskiwanie utraconych plików, archiwizację danych. Inwestujemy w szkolenia i podwyższanie kwalifikacji naszych pracowników, aby w dziedzinie elektroniki i informatyki nie było dla nas żadnych tajemnic.

2. Uczciwość

Od zawsze najważniejszy jest dla nas klient. Relacje ze zleceniodawcami budujemy na bazie uczciwości i solidności. Prestiż marki kreujemy stopniowo, ale systematycznie. Usługi zawsze wykonujemy rzetelnie i sumiennie. Działamy w sposób uczciwy, dlatego nie pobieramy pieniędzy za porady czy pracę, której w rzeczywistości nie wykonaliśmy. Nie dopuszczamy się nielegalnych czy nieetycznych praktyk, często stosowanych przez konkurencję. Wycena usterki jest u nas bezpłatna, a na każdą z usług dajemy gwarancję. Nie pobieramy opłat, jeśli nie uda nam się naprawić popsutego sprzętu. Takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo sporadycznie, gdyż nasi technicy doskonale znają się na swojej pracy i mogą poszczycić się wysoką skutecznością. U nas nie ma ukrytych kosztów czy innych finansowych pułapek. Nieuczciwym praktykom mówimy stanowcze nie. Nie używamy też wadliwych, uszkodzonych części ani niskiej jakości zamienników. Wszelkie możliwe zmiany dotyczące początkowych ustaleń związanych z naprawą konsultujemy z klientem.

3. Wysoki poziom świadczonych usług

Jesteśmy uznaną firmą na terenie Lublina i całej Lubelszczyzny. Atrakcyjne ceny oraz wysoki poziom świadczonych usług pozwoliły nam wypracować odpowiednią renomę wśród klientów. Pragniemy, by każdy, kto zwraca się do nas o pomoc, otrzymywał ją. Satysfakcja klientów to nasz priorytet.

Opinie klientów

Opinie pobrane z Google+