Oferujemy wszechstronne usługi związane z naprawą komputerów, laptopów i tabletów. Jako zespół doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów w dziedzinie serwisu urządzeń informatycznych wiemy, że istotną kwestią jest Twój czas. Zdajemy sobie również sprawę, jak istotne są informacje zgromadzone na uszkodzonym sprzęcie. Twoje zadowolenie pozostaje dla nas priorytetem, w związku z tym sprawnie i solidnie realizujemy proces odzyskiwania ważnych danych, plików, projektów, katalogów, kontaktów czy fotografii.

Wartość każdej naprawy staramy się określić od razu, by do minimum ograniczyć problemy z kilkakrotnym dojazdem do naszej siedziby w Lublinie. Nasi wyspecjalizowani technicy od ręki rozpoznają usterkę, udzielą wyczerpujących informacji, oszacują koszt naprawy i zaoferują dogodny czas na odbiór sprzętu. I na dodatek zrobią to wszystko za darmo!

Korzystając z oferowanych przez Fantastyczna Serwis usług, zyskujesz pewność, że postawiłeś na najlepszych specjalistów w dziedzinie serwisu komputerów w Lublinie, a Twoje urządzenie jest bezpieczne w naszych rękach. Wszystkie z przeprowadzanych napraw objęte są gwarancją. Nieustannie staramy się, aby korzystający z naszych usług klienci wiedzieli, że jesteśmy kompetentną, rzetelną, uczciwą firmą.

W wartość usługi wliczony jest koszt naprawy i serwisu świadczonego przez techników, a także cena części zamiennych. Klient otrzymuje szczegółowe rozliczenie z wyróżnionymi stawkami jednostkowymi. Jeśli wymiana podzespołów wiąże się dodatkowymi kosztami, wtedy kontaktujemy się z naszymi klientami, by wyrazili zgodę na realizację usługi. W Fantastyczna Serwis istnieje również możliwość dostarczenia własnych części zamiennych, jeśli te zaproponowane przez nas nie będą Państwu odpowiadały.

Dodatkowo oferujemy kompetentne doradztwo i pomoc podczas zakupu podzespołów. Te sprzedawane w autoryzowanych centrach serwisowych są na ogół bardzo kosztowne. Tymczasem nieraz wystarczy tylko znaleźć, dopasować i poprawnie przetestować używaną część dostępną na rynku wtórnym. Jako doświadczeni specjaliści dysponujący stosownymi umiejętnościami i wiedzą jesteśmy w stanie dobrać podzespoły o dobrych parametrach w rozsądnej cenie. Dogłębna znajomość i rozeznanie w branży pozwalają nam wyszukać wysokiej jakości części zamienne w korzystnych cenach. Takie komponenty mogą z powodzeniem funkcjonować jeszcze przez długi czas.

Naprawa laptopów

Ocena 4,68/5 na podstawie 32 opinii

Zepsuł ci się laptop? zadzwoń, odratujemy go!