Wielu użytkowników laptopów zaniedbuje układ chłodzący. To błąd, który może być mocno kosztowny w skutkach.

Producenci laptopów dążą do coraz większej minimalizacji – komputery są coraz mniejsze, a jednocześnie oferują coraz lepsze parametry. Tak wysilony sprzęt wytwarza mnóstwo ciepła, które musi w jakiś sposób być odprowadzone – stąd konieczność regularnego przeprowadzania konserwacji układu chłodzenia, obejmującej m.in. wymianę pasty termoprzewodzącej.

ząsów.

Konserwacja układu chłodzącego laptopa

Oferujemy wymianę pasty termoprzewodzącej w Lublinie przy ulicy Fantastycznej 8/1A. Zakres usługi obejmuje następujące czynności

  • demontaż laptopa i układu chłodzącego
  • oczyszczenie wnętrza komputera
  • konserwacja wentylatorów i ich łożysk
  • nałożenie nowej pasty termoprzewodzącej, po uprzednim oczyszczeniu wnętrza komputera z resztek poprzedniej pasty
  • diagnoza poprawnego działania

Zainwestuj w konserwację swojego komputera i ciesz się jego bezawaryjną pracą przez długi czas!

Czyszczenie wnętrza komputera jest bardzo istotnym zabiegiem – pracujący układ chłodzenia laptopa zbiera bowiem mnóstwo kurzu, który osiada na wentylatorach i innych częściach wnętrza komputera. W rezultacie, elementy muszą pokonywać coraz większy opór w trakcie pracy, co powoduje ich znaczne zużycie, a w skrajnym przypadku może doprowadzić do przegrzania komputera!

Ile to kosztuje?

Skontaktuj się z nami – mailowo, telefonicznie lub po prostu przyjdź do naszego serwisu przy ulicy Fantastycznej 8/1A w Lublinie. Tam bezpłatnie dokonamy diagnozy problemu i przeprowadzimy zabieg czyszczenia.

Konserwacja układu chłodzenia laptopa i wymiana pasty termoprzewodzącej to dosyć standardowe zabiegi, zatem podana na początku cena z reguły nie ulega żadnym zmianom (zależy jedynie od modelu laptopa)

Chłodzenie nawaliło? zadzwoń, wymienimy je!