E-mail to w dzisiejszych czasach podstawowa metoda kontaktu ze światem. Jej posiadanie jest niezbędne do normalnego funkcjonowania w Internecie.

Prywatny e-mail

Posiadanie dobrze skonfigurowanego programu pocztowego to dziś podstawa kontaktu ze światem – używamy jej nie tylko do prowadzenia korespondencji ze znajomymi czy przesyłania zdjęć z wakacji, lecz także do kontaktu z potencjalnymi pracodawcami, bankiem czy urzędami.
Jeżeli nie wiesz w jaki sposób ustawić program pocztowy bądź Twoja poczta e-mail przestała działać – przyjdź do nas! Szybka i profesjonalna konfiguracja poczty e-mail w Lublinie – dostosujemy działanie programu pocztowego do Twoich indywidualnych potrzeb!
Poczta w Twojej firmie

Prowadzisz firmę, lecz ciągle nie masz służbowej skrzynki e-mail?

Adres poczty internetowej przypisany do firmowej domeny to prawdziwa wizytówka Twojego przedsiębiorstwa! Skontaktuj się z nami – wykonamy konfigurację poczty e-mail najtaniej w Lublinie. Na życzenie zainstalujemy także dodatkowe zabezpieczenia firmowych serwerów.

Inne usługi

  • instalacja i konfiguracja programów pocztowych,
  • konfiguracja kont e-mail,
  • usuwanie usterek poczty e-mail,
  • konfiguracja serwerów e-mail (SMTP, POP3 itp)
  • odzyskiwanie utraconych wiadomości e-mail
  • i wiele innych!

Dlaczego możesz nam zaufać?

1. Doświadczenie
Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu zdobyliśmy szerokie doświadczenie pozwalające nam kompleksowo rozwiązać każdy Twój problem z działaniem poczty e-mail.
2. Wiedza
Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę na temat konfiguracji serwerów pocztowych i technologii związanych z IT w ogóle.
3. Jasne zasady rozliczenia
Po całkowicie bezpłatnej diagnozie zaproponujemy Ci ostateczną cenę, która już nie ulegnie zmianie – nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów, a o wszelkich zmianach w realizacji rzetelnie Cię poinformujemy.

UTRACIŁEŚ DANE? ZADZWOŃ ODZYSKAMY JE!