Czyszczenie laptopa to usługa z zakresu działań profilaktycznych, konserwacyjnych, ale też serwisowych. Opiera się przede wszystkim na usuwaniu z wnętrza różnego rodzaju zanieczyszczeń: kurzu, pyłku, drobinek jedzenia, które dostały się tam podczas użytkowania. Takie niewielkie cząsteczki nagromadzone w ciągu miesięcy, a nawet lat mogą powodować niedrożność układu chłodzenia, a przez to nagrzewanie się laptopa, spowolnienie jego pracy, zawieszanie się lub wyłączanie.

Niektóre czynności można wykonać samodzielnie w domu, ale nie będzie to czyszczenie specjalistyczne, dogłębne. Pełna, fachowa konserwacja jest procesem żmudnym i skomplikowanym, jednak jej efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się dłużej, niż w przypadku powierzchownej eliminacji kurzu, pyłu itp. Dlatego czyszczenie laptopa zaleca się wykonywać w sprawdzonym serwisie, który posiada odpowiednie narzędzia, a fachowa obsługa dysponuje wiedzą i doświadczeniem w zakresie tego typu prac.

Pewny i niezawodny serwis komputerowy znajdziecie w Lublinie przy ul. Fantastycznej 8/1a. W ramach usługi wykonujemy: czyszczenie układu chłodzenia, styków elektrycznych, matrycy, obudowy, klawiatury i ewentualnie innych elementów laptopa. Ponadto wymieniamy punkty cieplne, pasty termoprzewodzące, usprawniamy buczące lub głośno pracujące wentylatory.

Zalecamy czyszczenie laptopa przynajmniej co 6 miesięcy. Przegląd i profesjonalna konserwacja mogą uchronić Wasz komputer przed poważnymi, trwałymi, a przez to kosztownymi uszkodzeniami, awariami i usterkami. To inwestycja, która się opłaca.

Czyszczenie laptopów Lublin

Ocena 4,8/5 na podstawie 61 opinii

Twój laptop stał się powolny? zadzwoń, wyczyścimy go!